Blog transky Lenky


Trošku z minulosti stránek Transky Lenky

Kdo si pamatuje moje předešlé stránky, tak ví, že tam byla zpovědnice něco jako deník. Tentokrát to ale bude jiné. Budu zde zapisovat všechno možné. Ať už co jsem zažila(samozřejmě jako žena), nebo nějaké rady pro druhé transky , tak i to co máte na srdci Vy(stačí mi to napsat na mail admin@translenka.eu ).

Pokud víte o nějakém obchůdku, kde ráda jako žena nakupujete, tak odkaz na něj také ráda zveřejním. Prostě tady bude všechno možné co se týká převlékání a vůbec života jako transka . Taky zde můžete nabízet věci na prodej nebo si pokusit sehnat zpřzněnou duši (vaše inzeráty opět posílejte na mail admin@translenka.eu a ja je zveřejním).

Kde ráda transka Lenka nakupuje

Ja určitě nejvíc nakupuji na aukru. Musím to zaklepat, ale zatím mám pozitivní zkušenosti a pokud nějaká negativní byla, tak už si na ní nevzpomínám.

Dále mám ráda www.cosmopolitus.com zde totiž seženu super sexy hadříky a botičky za bezkonkurenční ceny.

Pokud někdo zbožňuje, tak jako já, stahovací prádélko , tak se mrkněte na Aukru na prodejce Culina7. Za pár korun si můžete koupit krásné prádélko, která Vám zženští postavu a příjemně také stahne(aspoň mě je to moc příjemné).

Možná tady teď pro někoho neřeknu nic nového, protože spoustu z Vás to bude znát, ale třeba je někdo jako donedávna já, kdo tyto stránky ještě nenavštívil.

Abych to neprotahovala mám na mysli www.votocvohoz.cz. Stránky sice co se týče přehlednosti nejsou zrovna podle mého gusta, ale vše vynahradí zde prodávané hadříky .

Samozřejmě nesmím zapomenout na www.aliexpress.com, www.amazon.com, mobilní aplikace z Číny Cute a Wish a podobné . Když mě to chytne, tak na těchto aplikacích nakupuju jak šílená. Kdybych vždy nemusela čekat měsíc na objednané zboží, tak jinde snad ani nenakupuji.

Poděkování transky Lenky

Chtěla bych zde napsat, že mám super přítelkyni, která se komečně rozhodla, že mě chce vidět jako ženu. Ví o mě jaká jsem od začátku našeho vztahu, ale pořád neměla odvahu si se mnou takto užít.

Ja si myslela, že se bojí, aby se jí to nehnusilo a přitom se bála toho, aby se nesmála. Ujistila jsem jí, že nevadí když se bude smát, protože samořejmě chápu, že jsem směšná pro normálního člověka.

Každopádně se mi stejně nesmála a moc jsme si to užily. Stejně jako já se i přítelkyně ráda parádí a předvádí a tak jsme se párádily spolu.

Jsem moooooc štastná, že jí mám a chci jí za to mooooc poděkovat

Nafotily jsme aji nějaké fotky, které zatím najdete zde. Jak budu mít čas tak je dám přímo sem.

Velice fajn stránky pro transky

Nedávno jsem jen tak brouzdala po netu a narazila jsem na super stránky, které by každá transka měla určitě navštívit. www.jsemholka.cz

A nejenom, že stránky jsou super , ale i jejich správcová je velice příjemná a ochotná holka.

Proběhla výměna odkazů a já jen doufám, že naše spolupráce tím nekončí.

Konečně jsem se dostala k tomu, abych o sobě napsala pár řádků a Jana to už umístila na její fajn stránky. Podívat a přečíst si to můžete zde.

Transka chat

Na stránkách www.jsemholka.cz můžete zajít i na TV CHAT. Nechatuje zde stovka transek , ale někdy se jich tu sejde i 10 a vznikají tu nová přátelství. Tak přijď ať je nás víc a víc.

- TV CHAT - klikni tady

Tip na dobré paruky za super cenu nějaká transka snad ocení

Tento e-shop (mají i kamenný obchod) se jmenuje Elementrix a poprvé jsem u nich kupovala paruky tak před 2 lety, ale nějak jsem zapoměla Vám o něm říct.

Jedná se o obchod s potřebami pro fotografování a k tomu ještě prodávají další doplňkový sortiment a právě i paruky.

Paruky nejsou z Kanelonu, ale z materialu HT, který je stejný vzhledově jako Kanelon, ale má lepší vlastnosti a je o dost levnější. Kdo se chce dozvědět víc o tomto materiálu a vůbec dost zajímavých věcí ohledně paruk , tak pokračuj sem.

Musím říct, že ve skutečnosti paruky z tohoto obchodu vypadají daleko lépe než jak jsou k vidění v e-shopu. Což není častý jev a spíš to je obráceně, kór u paruk. Podle mě paruky z tohoto obchodu vypadají přirozeně a neuděláte si s nimi určitě ostudu a to jsou v ceně zhruba od 300kč do 600kč .

Zde vstoupíš do obchodu Elementrix.

Žádost

Chtěla bych Vás požádat o odpověď na jednu otázku ohledně přehrávání videí na tomto webu. Odpovědi pomohou zlepšit kvalitu stránek. Zabere to pouze pár sekund. Děkuji. Přejdi k otázce.

Nové video

Kdo sleduje moje stránky pravidelně, si určitě všiml, že jsem delší dobu nezveřejnila žádné nové video. Ne že bych žádné nenatočila (to bych asi nevydržela), ale všechna jsem točila i s obličejem a ty sem dávat nechci. Ale dnes jsem to napravila a tak ho hned nahrávám mezi ostatní videa. Najdeteho ve videogalerii na staně 6 jako poslední video.

sitemap